Поповнення платіжної картки готівкою просто на касі магазину

Київ, 5 серпня, 2020 р. — Компанія Mastercard і мережа магазинів «Цитрус» запустили нову для українського ринку послугу «Готівка на картку». Відсьогодні поповнити платіжну картку будь-якого українського банку можна просто на касі в магазинах мережі «Цитрус» в Києві та Одесі, без необхідності шукати термінали самообслуговування або банкомати. Послуга реалізована в партнерстві з банком «Південний» на базі рішення «Смарт Каса».

Щоб скористатися послугою, достатньо повідомити про це касира, покупку для цього робити не обов’язково. Для поповнення картки на касі можна вибрати найбільш зручний із доступних способів — зчитати картку з чіпом або магнітною смугою в POS-терміналі «Смарт Каса», прикласти до нього безконтактну картку/смартфон або інший гаджет з NFC, або ж вручну ввести номер картки одержувача на терміналі. Після підтвердження касир надасть чек із деталями операції.

«Mastercard разом із партнерами розвиває нові платіжні сервіси, які надають більше можливостей для держателів карток в управлінні своїми фінансами. Нова послуга «Готівка на картку» дозволить просто на касі поповнити будь-яку платіжну картку, позбавивши від необхідності стояти в черзі до банкоматів або терміналів самообслуговування. А торговим точкам це допоможе стати ще більш універсальними в наданні фінансових сервісів» — зазначив Валерій Новіков, директор з розвитку комерції Mastercard в Україні.

«Наша компанія завжди відрізнялася креативністю. Будь-які інновації в Цитрусі зустрічаються на «ура!», адже наша мета не просто продаж гаджетів, а забезпечення комфортного життя наших клієнтів, як завдяки їм, так і тій системі послуг, які ми надаємо. Кожна людина зараз знає, як катастрофічно всім нам не вистачає часу, і компанія «Цитрус» прагне створити максимально зручний простір, де не тільки можна протестувати і придбати гаджети, але і заощадити час. І послуга поповнення банківських карток на наших касах значно полегшить життя нашим покупцям», — прокоментував Дмитро Демидов, маркетинг директор мережі «Цитрус».

Банком-еквайром проекту став банк «Південний».

«Банк «Південний» завжди підтримує інноваційні проекти, які впроваджує компанія Mastercard разом із партнерами в Україні. Цього разу кооперація з усіма учасниками проекту привела нас до створення нової послуги «Готівка на картку». Тепер для поповнення картки вам не потрібно йти до відділення банку, шукати термінал самообслуговування або банкомат cash-in. Ви можете поповнити як свою, так і будь-яку іншу картку одного з українських банків просто на касі магазину «Цитрус». Ми сподіваємося, що нова послуга стане популярною серед клієнтів і отримає широке поширення серед торгових підприємств України», — підкреслила Анна Гавлицька, начальник управління еквайрингу банку «Південний».

Максимальна сума поповнення для однієї операції становить 5 000 грн, кількість операцій поповнення в день не обмежена. Розмір комісії становить 1% + 5 грн.

Скористатися послугою «Готівка на картку» вже можна в 12 магазинах мережі «Цитрус» у Києві, а також в 4 магазинах мережі в Одесі.

Адреси магазинів «Цитрус», де вже можна поповнити картку:

 • м. Київ, пр-т. С. Бандери, 23, ТРЦ Городок
 • м. Київ, вул. Хрещатик, 29
 • м. Київ, вул. Берковецька, 6Д, ТРЦ Lavina Mall
 • м. Київ, пр-т. Оболонський, 1Б, ТРЦ Dream Town
 • м. Київ, пр-т. Р. Шухевича, 2Т, ТРЦ Sky Mall
 • м. Київ, Дніпровська Набережна, 12, ТРЦ River Mall
 • м. Київ, вул. Антоновича, 176, ТРЦ Ocean Plaza
 • м. Київ, вул. Мішуги, 4, ТРЦ Піраміда
 • м. Київ, вул. Хрещатик, 52
 • м. Київ, Майдан Незалежності, 1, ТРЦ Глобус
 • м. Київ, вул. Велика Васильківська, 23
 • м. Київ, вул. Велика Васильківська, 66/68
 • м. Одеса, провулок Віце-Адмірала Жукова, 17/19
 • м. Одеса, вул. Пантелеймонівська, 21
 • м. Одеса, проспект Небесної Сотні, 2, ТРЦ City Center
 • м. Одеса, вул. Пантелеймонівська, 88

У майбутньому послуга «Готівка на картку» буде масштабована на інші торгові мережі в Україні.

Mastercard Готівку на картку Цитрус Банк Південний Смарт Каса Київ Одеса