Смарт Каса всього за 400 грн!

Смарт Каса всього за 400 грн! Така пропозиція щомісячної абонплати діє до 10 квітня 2020 року. Спробуйте інноваційний POS-термінал, який поєднує в собі платіжний, фіскальний та касовий апарати. Також пристрій має сенсорний екран, стильний дизайн, швидкий 4G і Wi-Fi зв'язок і рекордну автономність роботи — майже до 72 годин без підзарядки.

Кожен підприємець тепер може оцінити всі зручності Смарт Каси, не купуючи її одразу. Варто відзначити, що наш пристрій готов до фіскалізації та зможе замінити фіскальний апарат з моменту вступу в дію Закону №1053-1 з 20 квітня 2020 р. Власник Смарт Каси матиме змогу легко проводити готівкові та безготівкові платежі, додавати та видаляти товари, отримувати х- та z-звіти, обирати зручний для клієнта варіант надання чеку (роздрукований обо електронний) та багато іншого. З 1 травня вартість оренди складатиме 790 грн/міс з урахуванням вартості обслуговування касового ПЗ та РРО, які разом з платіжним терміналом являють потужну екосистему для ведення бізнесу.

Ми також пропонуємо оренду з можливістю подальшого викупу, тобто Ви користуєтесь нашим пристроєм, сплачуючи щомісячну орендну плату, а якщо вирішите його придбати, то доплатите лише залишок суми. Купівля дозволить значно заощаджувати, адже тоді Ви сплачуватиме тільки 250 грн/міс, користуючись і касовим апаратом, і РРО, і терміналом. У разі використання Смарт Каси тільки як платіжний термінал Ви взагалі на сплачуєте ніяких щомісячних платежів за єквайринг від наших банків партнерів.

Смарт каса