Розвиваємо партнерську мережу

Друзі, карантин — це гарний шанс розпочати працювати віддалено, щоб у майбутньому мати можливість легко переживати будь-які незручності. Саме тому маємо для вас гарну бізнес пропозицію — анонсуємо створення і розширення партнерської мережі по всій Україні та запрошуємо до співпраці всіх, хто бажає заробляти на ринку фінтех. Вам безкоштовно надається доступ до всіх навчальних програм і необхідних матеріалів. Ми побудували нашу модель співробітництва так, що навіть простому партнеру цілком реально заробляти в середньому 20 000 грн / міс.

В чому полягає унікальність Смарт Каси?

Ми розробили інноваційний пристрій — Смарт Каса, щоб український бізнес мав змогу працювати зручно та відповідно до нового законодавства. Саме в цьому році заплановано перехід на обладнання з програмними РРО та можливістю автоматизації роботи. З цієї причини наша пропозиція дуже актуальна на ринку і на сьогоднішній день не має аналогів. Пристрій сертифікован та вже працює з багатьма великими українськими банками.

Смарт Каса являє собою унікальну екосистему для ведення бізнесу. Пристрій об`єднує в собі касове ПЗ, РРО, платіжний термінал, особистий кабінет з інструментами аналітики та мобільний додаток. Додамо до цього технічні можливості Смарт Каси: сенсорний екран, стильний дизайн, швидкий 4G і Wi-Fi зв'язок і рекордну автономність роботи (до 72 годин без підзарядки), та отримаємо ідеальний продукт для завоювання ринку фінтех.

Які є переваги співпраці з командою Смарт Каси?

  • Хороший відсоток від продажів. Заробіток від продажу, ліцензії, додаткових послуг, аксесуарів і т.д..
  • Ми рекламуємо Смарт Касу та генеруємо вам клієнтів, підвищуємо впізнаваність бренду, більш того, ми відшкодовуємо до 50% маркетингових витрат ефективних рекламних кампаній.
  • Ми готуємо навчальні програми і маркетингові інструменти.

 

Не втрачайте можливості вчасно приєднатися до вигідного бізнесу. Дізнавайтесь подробиці у наших головних партнерів.


 

партнерська програма