Як карантин змінює методи ведення бізнесу

Багато видів бізнесу продовжують активно працювати в карантин. Так, наприклад, ресторани, кафе і деякі магазини пропонують доставку своєї продукції. Більш того, якщо раніше вони не замислювалися про зручність безготівкових платежів і не бачили в цьому нагальної потреби, то зараз це питання дуже актуальне. За останній час кількість транзакцій значно збільшилася, що зрозуміло, так як карантинні заходи змінюють методи ведення бізнесу.

Смарт Каса - це рішення для бізнесу з урахуванням ситуації, що склалася. Мобільний термінал відрізняється високою автономністю (може працювати до 72 годин без підзарядки), що актуально для служб доставки і таксі. Високошвидкісний 4G інтернет дозволяє проводити платежі швидко і зручно в будь-якому місці, а звіт про продажі синхронізується з особистим кабінетом підприємця через хмару. Працювати з пристроєм так само легко, як з мобільним телефоном на базі Android. Клієнти мають можливість отримати будь-який вид чека: роздрукований на вбудованому принтері або Е-чек.

Нашими партнерами є найбільші українські банки (Райффайзен банк Аваль, Банк Восток, Ощадбанк, банк Південний), які пропонують вигідні умови еквайрингу. Вперше бізнес може купити термінал і не платити щомісячну оренду банку. Смарт Каса являє собою касовий апарат, банківський термінал та програмний РРО, що поєднані в потужну екосистему для бізнесу. Переходьте на новий рівень бізнесу разом зі Смарт Касою. Знайдіть найближчого до себе партнера та замовте мобільний термінал прямо зараз.
 

мобільний термінал смарт каса еквайринг каратнин