«Смарт Каса» - новітній РРО

Читайте також:
01/10/2019
Mastercard, Ukrtrimex та Vodafone представили «Смарт Каса» — технологічне рішення для торгівлі, що поєднує POS-термінал та касовий апарат
27/09/2019
Смарт Каса виходить на ринок
25/09/2019
Програмним РРО в Україні бути

Дата 26.03.2019р. може стати відправною точкою в історії створення програмно-апаратного рішення «Смарт Каса». Саме в цей день наполеглива праця засновників проекту дала перший відчутний результат - саме сьогодні проект отримав можливість довершити свій функціонал та стати дійсно комплексним, універсальним рішенням для ведення бізнесу.

Пристрій «Смарт Каса» компанії ТОВ «Укртрімекс» включено Державною фіскальною службою України до Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій як одну з 8 новітніх моделей програмних/програмно-технічних комплексів, призначених для реєстрації розрахункових операцій, які беруть участь у експериментальному проекті.

Перелік таких новітніх моделей РРО затверджено наказом Міністерства фінансів України від 26.03.2019 № 121.

Усім суб’єктам господарювання, зацікавленим в експериментальному проекті, «Смарт Каса» пропонується до експлуатації у тестовому режимі віж з 01.07.2019р.

За Вашої підтримки та досвіду команди розробників, по завершенню експериментального проекту 31.12.2019р., очікуємо, що аме пристрій «Смарт Каса» буде рекомендовно Мінфіном до промислової експлуатації.

Станьте першими власниками Смарт Каси та отримайте перевагу безкоштовного користування сервісами до закінчення 2019 року. Не зволікайте - пропозиція обмежена, а ось можливості для бізнесу з розумним девайсом - безмежні.
Дякуємо за Ваш вибір!

Ваша Смарт Каса вже прямує до Вас. Ми з радістю повідомимо Вам про завершення тестування та відкриття прийому нових замовлень.

  • Міжнародні стандарти
  • Усі можливі види платежів
  • Хмарний сервіс
  • Всі сфери бізнесу
  • Універсальність пристрою
  • Контроль продажів